Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.Ak Vám tovar nevyhovuje a neželáte si ho vymeniť za iné, pošlite nám ho späť na našu adresu:

         Houseboard skateshop
         Polášková 77
         757 01, Valašské Meziříčí

Vrátený tovar dobre zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy. Pozor, neposielajte tovar späť na dobierku. Takýto balík nebude prevzatý.

Priložte kópiu dokladu o nákupe, priamo na ňu pripíšte číslo vášho účtu.

Peniaze za tovar aj poštovné účtované cestou k Vám (celá hodnota faktúry), Vám zašleme na Váš bankový účet alebo poštovou poukážkou v čo najkratšom čase, najneskôr však do 30 dní od doručenia tovaru na našu adresu.
Pôvodné balenie tovaru

Obal nie je predmetom kúpy ani súčasťou kúpenej veci. Tovar si môžete vyskúšať, nemalo by však dôjsť k jeho zjavnému opotrebeniu. Je potrebné brať do úvahy náklady, ktoré bude mať Houseboard.cz s uvedením do pôvodného stavu, a ktoré môžu byť požadované k úhrade. S ohľadom na rôznorodosť tovaru môžu byť tieto náklady rôzne vysoké a rieši sa individuálne. Tieto náklady potom môžu byť odpočítané z čiastky za vrátený tovar.
výmena tovaru

Ak Vám doručený tovar nevyhovuje (nesedí Vám veľkosť, nepáči sa Vám prevedení, farba a pod.), Ale chceli by ste ho vymeniť za iní, pošlite nám tovar späť.

Priložte kópiu dokladu o nákupe, priamo na ňu pripíšte, za čo presne chcete tovar vymeniť: značka, model, farba, veľkosť.

Tovar Vám vymeníme a obratom posielame späť. Pri výmene Vám bude účtované poštovné 99 Sk.

Adresa pre zasielanie tovaru:

         Houseboard shop
         Polášková 77
         757 01, Valašské Meziříčí

Podmienky pre bezproblémový priebeh vrátenie tovaru.
Ak zistíte bezprostredne po obdržaní tovaru, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte možnosť ho bez udania dôvodu vrátiť a my vám peniaze vrátime bezodkladne späť bankovým prevodom. Tovar musí byť neporušený, v originálnom neporušenom obale, s originálnym štítkom, dobre zabalený, schopný ďalšieho predaja. Zákazník musí odoslať zásielku s formulárom na výmenu (na stiahnutie tu) do 14 dní od obdržania tovaru.


Môžem vám tovar späť poslať na dobierku?

Bohužiaľ, toto nie je možné. Dobierka nebude prijatá. Tovar pošlite späť štandardným balíkom, po jeho prijatí Vám obratom pošleme peniaze bankovým prevodom, prípadne zloženkou.